Úvod

O nás

História

Firma ŠTOLC CAD-Software bola založená v roku 1992 a vo svojich počiatkoch bola úzko špecializovaná na tvorbu programov v oblasti CAD-systémov pre mnohé firmy a projekčné kancelárie.

Vzhľadom na narastajúci dopyt po najrôznejších programoch pre operačný systém Windows, sa záber firmy postupne rozšíril aj o túto oblasť. Dnes poskytujeme ucelené riešenia v oblasti informačných technológii a zameriavame sa na vývoj klientských databázových aplikácií pre malých a stredných podnikateľov ako na domácom, tak i na zahraničnom trhu.

Program EasySVB

V posledných rokoch sa stal nosným produktom firmy program EasySVB, ktorý bol pôvodne vyvinutý pre vlastnú potrebu, nakoľko už pätnásty rok sa venujeme aj spravovaniu SVB (Spoločenstvo vlastníkov bytov). Pri tvorbe tohto programu boli zužitkované všetky vedomosti, nadobudnuté za dlhé roky programátorskej praxe a skúsenosti získané pri práci v SVB.

Dôraz bol kladený na jednoduchosť ovládania programu a maximálnu prehľadnosť spracovávaných údajov. Vzhľadom na veľmi odlišné požiadavky bol program navrhnutý tak, aby sa dokázal prispôsobiť individuálnym potrebám každého bytového domu - takmer všetko sa dá voľne konfigurovať.

Program EasySVB je postavený na nových technológiách, pracuje pod operačným systémom Windows a nemá vysoké požiadavky na výkon počítača. Má moderný vzhľad, poskytuje vysoký komfort ovládania a vďaka dôkladnému testovaniu je program mimoriadne stabilný.

Keďže našim najvyšším cieľom je spokojný zákazník, poskytujeme všetkým klientom trvale nadštandardný servis.

Perspektíva

Vďaka tomu, že program je neustále rozširovaný o nové funkcie a prispôsobovaný legislatívnym zmenám, máte záruku, že vaša investícia sa bude naďalej zhodnocovať. Robíme všetko pre to, aby ste v programe mali silného partnera pri náročnej a často nedocenenej práci správcu.

Copyright | ŠTOLC CAD-Software | © 1992-2021

[XHTML 1.0][CSS]